AC1210FR-0711R5L
MFR.Part #
AC1210FR-0711R5L
JLCPCB Part #
C3970559
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS