AA2010FK-0713RL
MFR.Part #
AA2010FK-0713RL
JLCPCB Part #
C4182946
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS