RT2010DKE07147KL
MFR.Part #
RT2010DKE07147KL
JLCPCB Part #
C1715926
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS