RC1206JR-07620RP
MFR.Part #
RC1206JR-07620RP
JLCPCB Part #
C6638929
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS