AA1218FK-0782R5L
MFR.Part #
AA1218FK-0782R5L
JLCPCB Part #
C1701613
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS