RT0603DRE074K48L
MFR.Part #
RT0603DRE074K48L
JLCPCB Part #
C863135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS