AA1210JR-075M6L
MFR.Part #
AA1210JR-075M6L
JLCPCB Part #
C4095929
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS