AA1210JR-073M6L
MFR.Part #
AA1210JR-073M6L
JLCPCB Part #
C4073589
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS