AT0805BRD074K53L
MFR.Part #
AT0805BRD074K53L
JLCPCB Part #
C856955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS