RE1206FRE078K87L
MFR.Part #
RE1206FRE078K87L
JLCPCB Part #
C4287044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS