AA1210FR-0722R1L
MFR.Part #
AA1210FR-0722R1L
JLCPCB Part #
C6109722
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS