AA2512FK-076R2L
MFR.Part #
AA2512FK-076R2L
JLCPCB Part #
C1705828
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS