MFR-50FTE52-29K4
MFR.Part #
MFR-50FTE52-29K4
JLCPCB Part #
C1376487
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS