AA1210FR-07110KL
MFR.Part #
AA1210FR-07110KL
JLCPCB Part #
C2119689
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS