FMP300FRF73-8R66
MFR.Part #
FMP300FRF73-8R66
JLCPCB Part #
C1764373
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS