RN73H2ETTD20R5C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R5C50
JLCPCB Part #
C4094777
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS