AA1206FR-079M31L
MFR.Part #
AA1206FR-079M31L
JLCPCB Part #
C2114844
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS