AA1206FR-079R31L
MFR.Part #
AA1206FR-079R31L
JLCPCB Part #
C2127981
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75V 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS