RN73R2BTTD79R6A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD79R6A10
JLCPCB Part #
C4314813
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS