AA1206FR-075R1L
MFR.Part #
AA1206FR-075R1L
JLCPCB Part #
C2128085
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS