FMP-50FTF52-4K87
MFR.Part #
FMP-50FTF52-4K87
JLCPCB Part #
C1375628
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS