AR0805FR-0744R2L
MFR.Part #
AR0805FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C4000086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS