AT0402BRD071K69L
MFR.Part #
AT0402BRD071K69L
JLCPCB Part #
C850872
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS