AA0805FR-074M32L
MFR.Part #
AA0805FR-074M32L
JLCPCB Part #
C2099800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS