RK73B2ARTTD562G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD562G
JLCPCB Part #
C4005451
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS