MFR50SFBF52-82K2
MFR.Part #
MFR50SFBF52-82K2
JLCPCB Part #
C1372181
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS