AA0603FR-077R87L
MFR.Part #
AA0603FR-077R87L
JLCPCB Part #
C2109665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS