AHP50AJB-1R5
MFR.Part #
AHP50AJB-1R5
JLCPCB Part #
C1568772
Description
1.5Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS