RSF100JR-73-9R1
MFR.Part #
RSF100JR-73-9R1
JLCPCB Part #
C3389398
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS