PA0603FRE570R015L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PA0603FRE570R015L
JLCPCB Part #
C6949219
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS