AA0201JR-0733KL
MFR.Part #
AA0201JR-0733KL
JLCPCB Part #
C20141096
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS