RC0201DR-07332RL
MFR.Part #
RC0201DR-07332RL
JLCPCB Part #
C4324607
Description
-55℃~+125℃ 332Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS