AC0603FR-7W31R6L
MFR.Part #
AC0603FR-7W31R6L
JLCPCB Part #
C5575730
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS