RT0805WRD072K67L
MFR.Part #
RT0805WRD072K67L
JLCPCB Part #
C4321305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS