TM6871CME142RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM6871CME142RB
JLCPCB Part #
C399063
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
14mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS