TP4761HMD117RB
MFR.Part #
TP4761HMD117RB
JLCPCB Part #
C399104
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 3000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS