HP2272GMQ452RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP2272GMQ452RB
JLCPCB Part #
C399176
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 400V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS