TM2281VMN312RB
MFR.Part #
TM2281VMN312RB
JLCPCB Part #
C399097
Package
Plugin,D16xL31mm
Description
16mm 2200uF 31mm 35V 4000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS