PP8262LMR252RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
PP8262LMR252RB
JLCPCB Part #
C406795
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 500V 82uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS