TM3381CMJ215RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM3381CMJ215RB
JLCPCB Part #
C399070
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
13mm 16V 21mm 3300uF 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS