HP1872GMR352RB
MFR.Part #
HP1872GMR352RB
JLCPCB Part #
C406797
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS