TM2281VMN252RB
MFR.Part #
TM2281VMN252RB
JLCPCB Part #
C399096
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2200uF 25mm 35V 4000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS