RK3381EMN252RB
MFR.Part #
RK3381EMN252RB
JLCPCB Part #
C398988
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 3300uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS