RB520S-30
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
RB520S-30
JLCPCB Part #
C5805789
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1A 1uA@10V 200mA 30V 600mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS