BZT52B30
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B30
JLCPCB Part #
C5805658
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 300Ω 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS