WAFER-ZH1.5-6PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-6PWB
JLCPCB Part #
C3029426
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 12mm 1A 1x6P 250V 3.8mm 6 6P 6mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS