FH1.27-02-06PWS
MFR.Part #
FH1.27-02-06PWS
JLCPCB Part #
C30607469
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 12P 1A 2 2x6P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS