XRIM160808S1R0MBCA
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRIM160808S1R0MBCA
JLCPCB Part #
C39846674
Package
0603
Description
180mΩ 1uH 2.1A 3A Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS