XRRH127-821M
MFR.Part #
XRRH127-821M
JLCPCB Part #
C5339653
Package
SMD,12x12mm
Description
1.64Ω 600mA 820uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS