XRACM4520F-122
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRACM4520F-122
JLCPCB Part #
C22467574
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2kΩ@100MHz 10MΩ 2 2A 50V 74mΩ SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS